Бетон з доставкою в Кропивницькому та Кіровоградській обл.

У промисловому будівництві або будівництві власного будинку завжди необхідний якісний бетон. Бетон з доставкою в Кропивницькому та  Кіровоградській області від компанії «Моноліт-РРА» — правильне рішення.

Ми володіємо власним виробництвом бетонних сумішей, що дозволяє нам повністю контролювати якість вироблених розчинів. Всі наші автобетонозмішувачі оснащені приймачами супутникової навігації GPS, що дає можливість відстежувати дорожню обстановку в режимі реального часу, здійснювати транспортування і доставку продукції за оптимальними маршрутами, в чітко встановлені терміни, забезпечуючи клієнтам сервіс високого рівня і необхідну рухливість суміші.

Ціни на бетон різних марок

Розрахунок вартості доставки буде залежати від відстані до об’єкта і прораховується з фактично витраченого часу на дорогу + фактично витраченого часу на вивантаження і дороги назад. Більш точний розрахунок можна дізнатися у менеджера, зателефонувавши по телефону +380500885413

Логістика вимагає гнучкості

Мінливий попит в будівельному секторі вимагає творчих і гнучких рішень. З досвідченими водіями і командою фахівців з планування компанія пропонує різні рішення з власними причіпними міксерами, а також комплексне рішення бетонозмішувачами з стрічковою подачею.

Чому варто купити бетон у нас

  • 100% гарантія виконання робіт
  • 24 години на добу, 7 днів на тиждень
  • оптимальні ціни на бетон
  • великий парк техніки

Власне виробництво бетону, налагоджена логістика, вивірені і оптимально підібрані маршрути, пунктуальність — гарантують реалізацію бетону з професійним підходом. При великих обсягах замовлень (опт) передбачена гнучка система знижок.

ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ